Kominki rzeźbione i tradycyjne

Realizujemy inwestycje wg indywidualnych projektów dostosowanych do Państwa potrzeb. Posiadamy własną pracownię rzeźbiarską.

Spełniając życzenia naszych klientów firma nasza produkuje obudowy kominkowe z naturalnych kamieni takich jak: piaskowce, wapienie, marmury, granity. Używamy kamieni z najlepszych składów kamienia, które następnie są przez nas cięte, obrabiane, szlifowane. Nasza pracownia specjalizuje się również w wykonywaniu rzeźbionych portali kominkowych z różnych rodzajów drewna: dębina, buczyna, heban, orzech.

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży oraz montażu wkładów kominkowych, biokominków, kominków elektrycznych, pieców wolnostojących. Wykonujemy instalacje grzewcze rozprowadzające gorące powietrze po całym budynku za pomocą turbin, metodą grawitacji lub metodą kominków z płaszczem wodnym.

Posiadamy wiele gotowych obudów kominkowych ale w zależności od oczekiwań zaprojektujemy obudowę według wskazówek inwestora. Współpracujemy z najlepszymi producentami wkładów kominkowych dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru wkładu spośród szerokiej gamy produktów. Do wykończenia naszych kominków używamy najwyższej jakości materiałów: płyt krzemieniowo-wapiennych firmy Parkanex.

Bogaty asortyment naszych produktów zaspokaja różne wymagania techniczne, estetyczne i cenowe. Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości odpowiemy na każde pytanie i podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

Kominki rzeźbione stanowią najdroższą pozycję w naszej ofercie, ale również najbardziej efektowną i oryginalną. Każdy kominek rzeźbiony tworzony jest na indywidualne zamówienie i proces jego budowy trwa zazwyczaj dłużej od innych.

Jak pracujemy z Państwem przy projektowaniu i montażu kominka

Przy zakupie i montażu kominka nasza firma współpracuje z Inwestorem wg następującej procedury:

  1. Określenie potrzeb co do wymarzonego kominka – przy pierwszym kontakcie z klientem wysłuchujemy wszystkich niezbędnych informacji i określamy możliwości.
  2. Wizyta na miejscu – po określeniu potrzeb umawiamy się na wizytę techniczną, gdzie robimy niezbędne pomiary w miejscu, w którym ma zostać postawiony kominek, robimy inwentaryzację i rysunki techniczne, a także określamy czy wymagana jest wizyta kominiarska. Przedstawiamy również propozycje kilku wkładów kominkowych.
  3. Tworzenie projektu – Przedstawiamy Państwu propozycje projektów wg. pozyskanych pomiarów i wybranego wkładu. Po konsultacji z Państwem następuje również wybór stylu wykończenia kominka i rodzaj zabudowy.
  4. Podpisanie umowy – po zaakceptowaniu projektu przygotowujemy umowę i pobieramy zaliczkę. Umowa posiada termin wykonania zlecenia jak i wszelkie szczegóły dotyczące Gwarancji na wykonaną usługę. Umawiamy się na termin montażu.
  5. Montaż – Nasi montażyści wraz z wkładem i potrzebnymi materiałami przystępują do instalacji urządzenia.
  6. Rozpalenie – Po ukończonym montażu przyjeżdżamy na sprawdzenie powstałego kominka i dokonujemy pierwszego próbnego rozpalenia.
  7. Wykończenie kominka – W przypadku wyboru wzbogaconego wariantu wykończenia kominka nasza ekipa finalizuje projekt.
  8. Zapłata – po ukończeniu usługi następuje spłata pozostałej kwoty uwzględnionej w umowie.

Po zbudowaniu kominka są Państwo przez nas objęci opieką gwarancyjną i służymy radą w procesie użytkowania.

Galeria realizacji